Kullanım ve Gizlilik 

Kullanım Koşulları
 

Bu internet sitesine girmeniz veya bu internet sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir.

 

Bu internet sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan “Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi” sorumlu değildir. Sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul edilmez.


 

Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi, işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.


 

Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.


 

Bu internet sitesi Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi’nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir. Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi, bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir.


 

Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi, bu internet sitesinin genel görünüm ve dizaynı ile internet sitesindeki tüm bilgi, resim, ve diğer markalar, www.ecocuk.com.tr alan adı, logo, ikon, demonstratif, yazılı, elektronik, grafik veya makinede okunabilir şekilde sunulan teknik veriler, bilgisayar yazılımları, uygulanan satış sistemi, iş metodu ve iş modeli de dahil tüm materyallerin (“Materyaller”) ve bunlara ilişkin fikri ve sınai mülkiyet haklarının sahibi veya lisans sahibidir ve yasal koruma altındadır. Internet sitesinde bulunan hiçbir Materyal; önceden izin alınmadan ve kaynak gösterilmeden, kod ve yazılım da dahil olmak üzere, değiştirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz, başka bir lisana çevrilemez, yeniden yayımlanamaz, başka bir bilgisayara yüklenemez, postalanamaz, iletilemez, sunulamaz ya da dağıtılamaz. Internet sitesinin bütünü veya bir kısmı başka bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz. Aksine hareketler hukuki ve cezai sorumluluğu gerektirir. Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi’nin burada açıkça belirtilmeyen diğer tüm hakları saklıdır.

Ahmet Yalçın Mağazacılık Sanayi ve Limited Şirketi, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.Güvenlik 
 

SSL dijital güvenlik sertifikamız, Dünyanın en büyük dijital sertifika sağlayıcı firmalarından biri olan Globalsign tarafından sağlanmaktadır. SSL sertifikamız 256 bitlik özel şifreleme yöntemi kullanmaktadır. 

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, www.ecocuk.com.tr sitesinden alışveriş yapan siz değerli üyelerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde ecocuk.tr veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemler ecocuk.com.tr ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır. 

Ödeme kısmına girildiği zaman banka ile üyemizin bilgisayarı arasında bir köprü oluşturulur ve bu kurulan köprü üzerinden geçen her bilgi sistemimizi de bulunan SSL sertifikası ile şifrelenerek gönderilir. 

Ayrıca, sunucu güvenliği kötü amaçlı girişimlere yönelik Firewall(Güvenlik duvarı) sistemleri ile engellenmekte ve bu girişimleri Uzman Bilgi Sistemleri ekibi tarafından 7/24 takibatı yapılmaktadır.Gizlilik 
 

Alışveriş süresince siz değerli üyelerimize daha iyi hizmet verebilmek için kişisel bilgilerinizi (isim, adres, bebek/çocuk yaş, vs.) talep etmekteyiz. Üyenin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece üyenin kendisi ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece üyenin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

 

Üyelerimizin sisteme girdiği tüm bilgiler, üyelerimizin profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik "üye sınıflandırma" çalışmaları için sadece Joker bünyesinde kullanılmaktadır. ecocuk’tan gönderilen e-postaların alt kısmında bulunan "e-çocuk bültenini almak istemiyorsanız, lütfen tıklayınız." linkine tıklayarak mail gönderim listesinden kolayca çıkabilirsiniz.

 

E-çocuk, alışveriş süresince topladığı bilgilerin üçüncü şahıslarla paylaşılmasına kesinlikle izin vermez! E-çocuk için verdiğiniz kişisel bilgileriniz kiralanmamakta, satılmamakta ve faaliyet dışı hiçbir ticari amaçla kullanmamaktadır.