Yardım Merkezi - Üyelik İşlemleri

 

Marka ve Ürün Bilgisi
E-çocuk, yüzlerce marka ve ürünü içeren geniş ürün yelpazesine sahiptir. Çocuk sahibi ailelerin kendileri ve çocukları için ihtiyaç duydukları ürünleri bünyesinde barındırır.

 

İade Koşulları:
E-çocuk 14 gün içerisinde ürün iadesi, 180 gün içerisinde de kusurlu ürünleri iade etme hakkı sunar. 

 

Kargo İmkanı:
Hafta içi saat 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün içinde seçmiş olduğunuz kargo firmasına teslim edilir. 50 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Şehir içi alışverişlerinizde aynı gün teslimat imkanı bulunabilir fakat şehir dışı teslimatlar da kargo şirketlerinin yoğunluk durumuna göre teslimat tarihlerinde 1-2 gün aksama yaşanabilir.

 

Ödeme:
E-çocuk üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde taksit imkanı yanında vade farkı da ödemek zorunda kalmayacaksınız.  Kredi kartı kullanımında tüm kartlara taksit imkanı ve kredi kartınızda biriken puanlar ile ödeme yapabilme imkanınız bulunmaktadır. 

 

Ebeveyn Bilgilendirmesi:
E-çocuk, anne ve babalara sadece ürün ve sunmakla kalmayıp ilk 6 ay ve daha sonrası için yaşayacakları hem heyecan verici hem de zahmet dolu serüvenleri hakkında da bilgi sunmaktadır. Bu konuda engin bilgi birikimi ve tecrübesini aileler ile paylaşmak E-çocuğun en önemli satış prensipleri arasında yer almaktadır. Gerek ürün kullanımı gerekse çocukların bakımı hakkında tüm soruların cevapları internet sitemizde yer almaktadır.

 

Satış Sonrası Destek (CRM):
E-çocuk ürün ve marka seçimini titizlik ile yapar. Seçkin markalar ve Sağlık Bakanlığı onaylı ürünleri müşterilerimiz ile buluşturmayı prensip edindik. Satış sonrası ürün hakkında bilgi edinme veya ürün iade konularında müşteri temsilcileri ile yapacağınız görüşmeler müşterilerimizin memnuniyeti için oldukça önemlidir. Kusurlu ürünler için iade ve değişim hakkı sunulur. Satılan ürünlerin orijinalliği ve kalitesi E-çocuk tarafından temin edilmektedir. 

 

Kredi Kartı İle Güvenli Alışveriş İmkanı:
E-çocuk internet sitesi veri iletiminde şifreleme ile iletilen bilgilerin güvenliğini sağlayan SSL sertifikası kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır. 

 

Şifre İşlemleri: 
İnternet sitemizde bulunan "Üyelik" butonuna tıklayıp, "Üye Girişi" kısmının altında yer alan “Şifremi Unuttum” butonuna tıklayarak e-posta adresinize gönderilen şifre sıfırlama linki ile şifrenizi yenileyebilirsiniz. 

 

Üyelik Bilgilerimi Nasıl Güncelleyebilirim?
İnternet sitemize üye bilgileriniz ile giriş yaparak “Hesabım” bağlantısına tıklayıp yönlendirildiğiniz menü aracılığıyla, üyeliğinize ait şifre ve adres bilgilerini güncelleyebilirsiniz. 

 

Üye Olduktan Ne Kadar Zaman Sonra Aktif Kullanım Sağlayabilirim?

Üyelik işlemleriniz için gerekli tüm bilgileri girdikten sonra hesabınız aynı anda aktif olmaktadır.

 

Nasıl Üye Olunur?
İnternet sitemizde bulunan “Üyelik” bölümünden “Üye Ol” seçeneğini tıklayıp gerekli bilgilerinizi girdikten sonra şifre oluşturarak aktif üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.


E-çocuk Üyesi Olmak Hangi İmkanları Sunar?
- Üyelere özel indirim ve kampanyalar hakkında bilgilere bildirimler aracılığı ile anında haberdar olabilirsiniz.
- Bir kez tanımlayacağınız adres bilgilerinizi sonraki alışverişlerinizde de kullanarak alışveriş süreçlerinizi hızlandırabilirsiniz.
-Siparişinize ait kargo takiplerini, iade işlemlerini kolayca yapıp, CRM hizmetinden faydalanabilirsiniz.